Perly jsou v módě – s náušnicemi z nich vyrobenými všude zazáříte. I na magické noci.

Kdysi byly perly považovány za mírně staromódní ozdobu, kterou nosily starší generace. V dnešní doby, kdy se mnoho stylů začíná vracet, neexistuje přesně daná módní linka a každý nosí to, co se líbí právě jemu, se perly opět vracejí na scénu. Kromě jejich jednoduchosti a přitom elegance, která byla znovuobjevena, je za současný boom zodpovědný i velký výběr z různých designů.

Vzrůst popularity je vidět

Kromě toho, že ceny přírodních a kvalitních perel lámou rekordy a stále překonávají své hranice v prodejnosti, je jejich stoupající popularita vidět i na jejich oblíbenosti v rámci módních kruhů. Perly nejen v náušnicích, ale i v dalších druzích šperků od náhrdelníků po prstýnky, můžeme stále častěji vidět na různých celebritách, které udávají aktuální trendy. Příkladem jsou:

  • Kate Middleton, Vévodkyně z Cambridge
  • Katy Perry
  • Angelina Joli
  • Keira Knightley

Perly mají i tradici

Klasika v podobě perel je pravidelně se opakující trend. Jedná se o nerost, který ke své dokonalosti nepotřebuje řez ani broušení, tudíž není divu, že se vždy najdou lidé, kterým tato unikátnost padne do oka. Perleť hezky odráží světlo, působí jednoduše a přesto je výrazným doplňkem, který rozzařuje obličej a hodí se ke každé ženě – právě i z toho důvodu byla v dřívějších dobách tak oblíbená, ceněná a vyhledávaná.

Vhodné pro každou příležitost

Perlové náušnice stříbrné dnes můžeme vidět na mladých slečnách i na starších dámách bez ohledu na jejich věk stejně jako přívěsek anděl. Také příležitosti, na které jsou perly nošeny, se opravdu různí – existují slavnostní náušnice s perlami, které si můžete vzít na každou společenskou událost od opery až po na firemní večírek, ale i ty určené pro volný čas nebo pro spot ty s malou velikostí jsou i praktickou a hezkou ozdobou. V nabídce obchodů dokonce naleznete takové, kterou jsou mezitypem mezi praktickým a honosným designem.

Vyšvihli jste se na koncert magické noci?

Koncert magická noc byl velkolepý a není divu, že tento projekt podporuje děti dodnes. Je jasné, že na takovou akci je dobré se dobře a pohodlně obléknout a jak již bývá zvykem, vše doladit ideálním šperkem. Pokud jste ladili do barvy, určitě přišly vhod bižuterní náušnice, které mohly případně nahradit luxusní šperky (kdo by to v nedostatečném osvětlení poznal) a nebo stříbrné náušnice . Ty nejen, že jsou cenově dostupné, avšak lze je pořídit s barevnými kamínky, diamanty či polodrahokamy. A věřte, že takový topaz , rubín či granát se jistě v daný okamžik hodil a navíc je velmi vzácný. Každý totiž touží po briliantech.

Poslední ročník Magické noci za rok 2018 se konal v O2 aréně a jako vždy se jednalo o velkolepou akci. Přišlo několik tisíc lidí a poslechnout jste si mohli například 2 Cellos, které se dostávají do povědomí již na celém světě.

Každá skladba byla procítěná a odměněna ze strany diváků potleskem.

Poslechnout jste si mohli hudbu například z repertoáru Vangelis. Zazněly však populární skladby jako Despacito aj. Rozhodně se jednalo o skvělou akci s vynikající atmosférou, kde nudu a komorní hudbu mohl čekat jen málokdo.