Vyšvihli jste se na koncert magické noci?

Koncert magická noc byl velkolepý a není divu, že tento projekt podporuje děti dodnes. Je jasné, že na takovou akci je dobré se dobře a pohodlně obléknout a jak již bývá zvykem, vše doladit ideálním šperkem. Pokud jste ladili do barvy, určitě přišly vhod bižuterní náušnice, které mohly případně nahradit luxusní šperky (kdo by to v nedostatečném osvětlení poznal) a nebo stříbrné náušnice . Ty nejen, že jsou cenově dostupné, avšak lze je pořídit s barevnými kamínky, diamanty či polodrahokamy. A věřte, že takový topaz , rubín či granát se jistě v daný okamžik hodil a navíc je velmi vzácný. Každý totiž touží po briliantech.

Poslední ročník Magické noci za rok 2018 se konal v O2 aréně a jako vždy se jednalo o velkolepou akci. Přišlo několik tisíc lidí a poslechnout jste si mohli například 2 Cellos, které se dostávají do povědomí již na celém světě.

Každá skladba byla procítěná a odměněna ze strany diváků potleskem.

Poslechnout jste si mohli hudbu například z repertoáru Vangelis. Zazněly však populární skladby jako Despacito aj. Rozhodně se jednalo o skvělou akci s vynikající atmosférou, kde nudu a komorní hudbu mohl čekat jen málokdo.